Hakkımızda

Alpagut Müzayede, ağırlık olarak sahafiyelik eserleri koleksiyonlarınızı canlandırmak, eksiklerinizi tamamlamak ve yeni koleksiyon heyecanı yaratmak, öncülük etmek için hizmetinize girmiştir. 3 yıllık süreçte farklı mecralarda mezat hizmeti sunmuş, birçok koleksiyonluk eseri yeni koleksiyonerlerine kazandırmıştır. Artık daha profesyonel bir şekilde hizmet vermek ve daha geniş kitlelere ulaşmak için ''Alpagut Müzayede'' adıyla sizlerle.

Alpagut Müzayede, sadece sahaf alanında değil; antika, nümizmatik, sanat, efemera gibi birçok alanda siz değerli koleksiyonerlere hizmet sunacaktır.

Günümüz koleksiyonerlerinin konsantre olabileceği birçok değişik alan mevcut. Alpagut Müzayede'nin amacı siz koleksiyonerlerin bu alanlardaki hedeflerine ulaşmak için yön göstermektir.

Alpagut Müzayede'nin en önemli hedefi sizlerle ileri düzeyde kişisel temas kurabilmek ve bu esnada sizlere tarafsız ve değerli tavsiyelerini sunabilmektir. Bu sayede satıcı-müşteri ilişkisinden ziyade sizlerle dostluk kurmayı amaçlayan bir şirkettir.

Saygılarımızla;

ALPAGUT MÜZAYEDE